KONST / Litografier / Färglitografi 11652144

nr 1165 2144

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Komposition, signerad och numrerad 133/160, motivet: 25x39

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 februari 2018
kl 18:58:06

26/2 18:03:43 1      Vinnande bud

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg